NOVINKY

Kupkosmetiku.cz nově

Spustili jsme novou verzi e-shopu Kupkosmetiku.cz. Kromě svěžího nadčasového designu má i spoustu nových uživatelských funkcí. Přejeme příjemný nákup!

ABC…je naše!

Do portfolia značek, které zastupujeme na českém a slovenském trhu, přibyla oblíbená přírodní kosmetika Australian Bodycare obsahující 100% Tea Tree Oil. Doporučujeme vyzkoušet!

Nové posily

Náš tým se rozrostl o dvě nové asistentky brand manažerek. K naší pilné včelce Máje Chodorové jsme přibrali ještě Kateřinu Burovou a Alžbětu Janečkovou. Vítáme obě!

Essence č. 1 na trhu

Kosmetika essence se opět stala nejprodávanější značkou v oblasti dekorativní kosmetiky v ČR – díky kvalitě a trendům za skvělou cenu!

Bi-Oil opět pomohl!

Každoroční charitativní akci Bi-Oil pomáhá s podtitulem Spolu proti rakovině jsme završili slavnostním předáním šeku na 82 440 Kč, které proběhlo ve čtvrtek 24. 5. 2018 za přítomnosti novinářů, blogerek a odborné veřejnosti. Za tři roky tak bylo v rámci této akce předáno už 253 180 Kč!

Náš tým roste

Tým Mark Distri přivítal novou obchodní zástupkyni Stanislavu Šimotovou, která nahradila Daniela Masaryka v regionech Praha západ, severní Čechy a západní Čechy. Přejeme hodně zdaru!