Již více než 20 let působí Mark Distri, spol. s r. o. jako úspěšná distribuční společnost na trhu s kosmetickými značkami, potřebami pro malé děti a zdravotními výrobky.
Společnost Mark Distri, spol. s r. o. byla založena v roce 1994 společníky Janem Mužákem, Ondřejem Jiříkem a Vladislavem Šeredou. Za dobu své existence se rozšířila z původních čtyř zaměstnanců na současných 26. Od roku 2010 jsme prostřednictvím dceřiné společnosti Euro MD s.r.o. aktivní i na Slovensku.
Obchodním partnerům nabízíme nejen distribuci jednotlivých značek v rámci ČR a SR, ale také vytvoření marketingové strategie dané značky, logistické služby, brand fostering a podporu prodeje v regionech týmem obchodních zástupců.
Naším cílem je být úspěšnou prodejní organizací, která reaguje na současné trendy v oblasti péče o tělo a malé děti. Využíváme potenciálu zastoupených značek, abychom zajistili co nejširší dostupnost jejich výrobků. Za úspěchy Mark Distri, spol. s r. o. stojí dynamický kolektiv profesionálů se zkušenostmi, kteří se společně podílejí na nových nápadech a jejich realizaci.


Naše hodnoty jsou:

Vždy dosáhnout stanovených cílů
Konkurenceschopnost
Uspokojení potřeb našich zákazníků a obchodních partnerů
Týmová práce
Etické jednání
Sociální hodnoty a péče o zaměstnance

Jsme členem aliance Ceuta Healthcare.