Tiskové zprávy společnosti Mark Distri, spol s.r.o.

Kompletní řada Bi-Oil na českém trhu!

Znění tiskové zprávy

Po třech letech na českém trhu je značka Bi-Oil kompletní! Nyní můžete zakoupit Bi-Oil ve všech dostupných velikostech – v 60ml, 125ml a 200ml balení. Komplexní Bi-Oil si poradí nejen se striemi a jizvami, ale také s pigmentovými skvrnami, dehydratovanou a stárnoucí pokožkou.

Bi-Oil je založen na olejové bázi bez obsahu kyslíku, díky čemuž mohou ingredience na pokožce aktivně působit. Vitaminy a další přírodní složky mohou být v oleji rozpuštěné po nekonečně dlouhou dobu, aniž by bylo nutné přidávat konzervační látky.

Unikátní kombinace přírodních olejů (heřmánkový, levandulový, měsíčkový a rozmarýnový) a vitaminů je doplněna o patentovanou složku PurCellin Oil, díky které je Bi-Oil lehký a po aplikaci se ihned vstřebává a nezanechává na pokožce mastný film. Vitamin A podporuje tvorbu kolagenu, který zvyšuje její pružnost a texturu.

Vitamin E s antioxidačními účinky chrání před nepříznivým vlivem volných radikálů. Přírodní oleje z měsíčku a heřmánku zklidňují citlivou a podrážděnou pokožku. Levandulový a rozmarýnový olej jsou přírodní antiseptika a dokáží zredukovat i drobné kožní vyrážky a zanícení.
Účinnost Bi-Oilu je prokázána mnoha klinickými studiemi. Již po 8 týdnech používání Bi-Oilu zaznamenalo 92 % osob vylepšení vzhledu jizev (1). V případě zlepšení vzhledu strií je úspěšnost při 8 týdenním testování 100%(2). A 93 % účastníků studie potvrdilo po 6 týdnech sjednocení tónu pleti.(3) Vyhlazení vrásek a celkového zlepšení vzhledu dekoltu, spodní části nohou a rukou si 12 týdnech používání všimlo 89 % osob.(4)

Nanášejte Bi-Oil dvakrát denně na postižené místo a sledujte postupné zlepšení. Bi-Oil můžete bez obav používat nejen na tělo, ale také na pleť na obličeji. Jizvy a strie jsou jemnější a méně viditelné. Dehydratovaná pokožka opět září a je hebká na dotek. Stárnoucí pokožka je více napnutá a vyhlazená. A pigmentové skvrny jsou zredukovány.

Bi-Oil prochází mnoha klinickými i laboratorními testy, aby si výrobci byli naprosto jistí, že je bezpečný pro všechny uživatele i těhotné ženy. Veškeré ingredience jsou před výrobou testovány, zda nejsou

znehodnoceny či jinak mikrobiologicky kontaminovány, a z každé nové šarže je jeden produkt pět let skladován a sledován. Bi-Oil je šetrný i k přírodě. Všechny obaly produktu jsou recyklovatelné a jsou v souladu s udržitelným lesním hospodářstvím. Při výrobě nevznikají žádné škodlivé emise, nebezpečný odpad nebo odpadní vody. Výrobce Bi-Oilu, společnost Union Swiss, se také může hrdě zařadit po bok všech kosmetických společností, které netestují výsledný produkt ani jeho jednotlivé složky na zvířatech. Díky tomuto přístupu získala společnost akreditaci od organizace Beauty Without Cruelty.

Bi-Oil pomáhá!

Dne 23. 5. 2016 proběhla v pražské kavárně Café Louvre tisková konference, na které jsme představili nové 200ml balení Bi-Oil a zároveň předali šek s finančním výtěžkem z charitativní akce Bi-Oil pomáhá! panu profesorovi Petru Arengerberovi, který zde zastupoval Dermatologický univerzitní nadační fond. Akce Bi-Oil pomáhá! probíhala na drogeriích dm a na e-shopech KupKosmetiku.cz a Babybaby.cz od 24. 2.–22. 3. 2016. Za každý prodaný Bi-Oil jsme darovali 20 Kč na podporu výzkumu rakoviny kůže. Celkem se vybralo 41 600 Kč. Společnost Mark Distri, spol. s r. o., oficiální distributor Bi-Oilu v ČR a SR, pak přidala stejnou částku. Celkový výtěžek akce tedy je 83 200 Kč a bude použit na nákup laboratorního materiálu pro stanovení hladin markerů na povrchu cirkulujících melanomových buněk u pacientů léčených pro metastazující maligní melanom. Děkujeme všem zákazníkům a obchodním partnerům, kteří tuto akci podpořili!

Doporučená cena: Bi-Oil 60 ml 299 Kč, Bi-Oil 125 ml 499 Kč, Bi-Oil 200 ml 699 Kč

Distribuce: drogerie dm, Teta a Rossmann, hypermarkety Globus, Albert, lékárny Benu a Dr. Max, e-shopy KupKosmetiku.cz a Babybaby.cz.
Více informací na bi-oil.com.

1 proDERM institut pro aplikovaný dermatologický výzkum, Hamburk, Německo, 2010
2 proDERM institut pro aplikovaný dermatologický výzkum, Hamburk, Německo, 2010
3 Fotobiologická laboratoř lékařské univerzity v Jihoafrické republice, 2010
4 Thomas J. Stephens & partneři, Inc., Texas, Spojené státy americké, 2010

Přílohy

Řada olejů Bi-Oil (obrázek)

Dašlí informace poskytne

PETRA KOLLOUCHOVÁ
PR manager
+420 244 401 993
kollouchova()markdistri.cz