NOVINKY

Novinky od essence častěji

Zatímco dosud jsme byli zvyklí, že oblíbená dekorativní kosmetika značky essence přichází s novinkami 3× do roka, nyní najíždí dokonce na kvartální režim upgradů. Pokud se bojíte, že Váš kosmetický kufřík začne připomínat příruční zavazadlo, nejste v tom sami.

Bi-Oil v novém

Kdo maže ten jede a náš tým se nejraději maže superpříjemným pečujícím olejem značky Bi-Oil. Jelikož tomuto vtíravému zázraku přibyl ještě bráška v podobě gelu pro suchou kůži, opečovali jsme i jeho internetovou vizitku. Její vyvoněnou podobu najdete na mujbi-oil.cz.

Miláček

Novou a výkonnou posilou našeho týmu je… KÁVOVAR. Kávová kultura se naštěstí nemilosrdně šíří do všech koutů republiky a tak neminula ani ten náš kuchyňský. Nový člen týmu je natolik atraktivní že si získal řadu — dnes již bývalých — vyznavaček instantních náhradníků. Olalá!

Kupkosmetiku.cz nově

Spustili jsme novou verzi e-shopu Kupkosmetiku.cz. Kromě svěžího nadčasového designu má i spoustu nových uživatelských funkcí. Přejeme příjemný nákup!

ABC…je naše!

Do portfolia značek, které zastupujeme na českém a slovenském trhu, přibyla oblíbená přírodní kosmetika Australian Bodycare obsahující 100% Tea Tree Oil. Doporučujeme vyzkoušet!

Nové posily

Náš tým se rozrostl o dvě nové asistentky brand manažerek. K naší pilné včelce Máje Chodorové jsme přibrali ještě Kateřinu Burovou a Alžbětu Janečkovou. Vítáme obě!

Essence č. 1 na trhu

Kosmetika essence se opět stala nejprodávanější značkou v oblasti dekorativní kosmetiky v ČR – díky kvalitě a trendům za skvělou cenu!

Bi-Oil opět pomohl!

Každoroční charitativní akci Bi-Oil pomáhá s podtitulem Spolu proti rakovině jsme završili slavnostním předáním šeku na 82 440 Kč, které proběhlo ve čtvrtek 24. 5. 2018 za přítomnosti novinářů, blogerek a odborné veřejnosti. Za tři roky tak bylo v rámci této akce předáno už 253 180 Kč!

Náš tým roste

Tým Mark Distri přivítal novou obchodní zástupkyni Stanislavu Šimotovou, která nahradila Daniela Masaryka v regionech Praha západ, severní Čechy a západní Čechy. Přejeme hodně zdaru!