Tiskové zprávy společnosti Mark Distri, spol s.r.o.

Bi-Oil v novém obalu

Oblíbený pleťový a tělový olej Bi-Oil se představuje v novém obalu, který je sjednocen typickou oranžovou barvou a poskytuje více informací o produktu přímo na krabičce! Milovníci oranžového zázraku se ale nemusí bát, jelikož složení se nijak nemění!

Bi-Oil stále zlepšuje vzhled strií, jizev a nesjednoceného tónu pleti a hydratuje suchou pokožku. Obal plný informací a složení, které si oblíbili ženy i muži po celém světě, to je Bi-Oil v novém kabátě!

Bi-Oil – specialista v péči o pokožku – obsahuje unikátní kombinaci přírodních olejů (heřmánkový, levandulový, měsíčkový a rozmarýnový) a vitaminů, která je doplněna o patentovanou složku PurCellin Oil, díky které je Bi-Oil lehký a po aplikaci se ihned vstřebává a nezanechává na pokožce mastný film. Vitamin A podporuje tvorbu kolagenu, který zvyšuje její pružnost a texturu. Vitamin E s antioxidačními účinky chrání před nepříznivým vlivem volných radikálů. Přírodní oleje z měsíčku a heřmánku zklidňují citlivou a podrážděnou pokožku. Levandulový a rozmarýnový olej jsou přírodní antiseptika a dokážou zredukovat i drobné kožní vyrážky a zanícení.

Nanášejte Bi-Oil dvakrát denně na postižené místo a sledujte postupné zlepšení. Bi-Oil můžete bez obav používat nejen na tělo, ale také na pleť na obličeji. Jizvy a strie jsou jemnější a méně viditelné. Dehydratovaná pokožka opět září a je hebká na dotek. Stárnoucí pokožka je více napnutá a vyhlazená. A pigmentové skvrny jsou zredukovány.

Další informace najdete na našem novém webu www.mujbi-oil.cz.

Doporučená cena se nezměnila:

Bi-Oil 60 ml 299 Kč

Bi-Oil 125 ml 499 Kč

Bi-Oil 200 ml 699 Kč

Přílohy

Tato tisková zpráva nemá žádné přílohy

Další informace poskytne

PETRA SVOBODOVÁ
PR manager
+420 244 401 993
svobodova()markdistri.cz