Tiskové zprávy společnosti Mark Distri, spol s.r.o.

Lirene: micelární kategorie

Znění tiskové zprávy

Kosmetická značka Lirene rozšiřuje svoji micelární kategorii o oblíbenou Lirene Micelární vodu 3v1 ve větším, 400ml balení. Nyní tak v této kategorii naleznete Lirene Fyziologický micelární gel, Lirene Micelární vodu 3v1 200 ml a Lirene Micelární vodu 3v1 400 ml.

Odličování a čištění pleti pomocí produktů založených na micelární technologii je nejen populární, ale hlavně velmi efektivní. Micely, tedy kulovité mikromolekuly fungují jako malé magnety a nečistoty k sobě doslova přitahují. Nečistoty i make-up z pleti odstraníte pouze pomocí vatového tamponku a micelární vody či micelárního gelu i bez použití vody. „Malé magnety“ odstraní nečistoty a make-up rychle a účinně pouhým setřením. Není nutné pokožku třít či oplachovat vodou. Produkty s micelární technologií jsou vhodné pro všechny typy pleti, dokonce i pro citlivou a alergickou.

Lirene Fyziologický micelární gel i Lirene Micelární voda 3v1 slouží k čištění obličeje, odlíčení make-upu i jako rozjasňující tonikum.

Lirene Micelární voda 3v1

Vhodná pro všechny typy pleti. Lehké složení s micelami nedráždí ani citlivou pleť a oční okolí. Aktivní ingredience jako jsou D-panthenol a med pleť zklidňují a hydratují. Vitamin C pokožku regeneruje a rozjasňuje. Lirene Micelární voda dokonale čistí, odstraní make-up a tonizuje.

Doporučená cena Lirene Micelární voda 3v1 200 ml je 89,90 Kč. Dostupnost: drogerie dm a Teta, hypermarkety Kaufland a Albert, e-shopy www.kupkosmetiku.cz a www.babybaby.cz. Doporučená cena Lirene Micelární voda 3v1 400 ml je 149,90 Kč. Dostupnost: drogerie dm a Teta, hypermarket Kaufland a e-shopy www.kupkosmetiku.cz a www.babybaby.cz.

Lirene Fyziologický micelární gel

Nepěnivé, extra jemné složení pleť dokonale zbaví make-upu a vyčistí zanesené póry. Díky absenci mýdla gel nevysušuje a chrání přirozené pH pokožky. Nedráždivé složení je vhodné i k odlíčení citlivých očí.

Obsah mangového vosku pleť zjemňuje a hydratuje. D-panthnenol zklidňuje podráždění pokožky a vyhlazuje ji.

Gel lze používat dvěma způsoby. Buď jako klasický čisticí gel s vodou a obličej jím jemně umýt. Nebo jej lze použít obdobně jako micelární vodu, tzn. nanést pumpičkou trochu gelu na vatový tamponek a pleť s ním jednoduše odlíčit. V obou případech gel pleť odlíčí, vyčistí a zároveň i tonizuje.

Doporučená cena Lirene Fyziologického micelárního gelu je 139 Kč. Dostupnost: drogerie dm a Teta, e-shopy www.kupkosmetiku.cz a www.babybaby.cz.

Přílohy

Tato tisková zpráva nemá žádné přílohy

Dašlí informace poskytne

PETRA KOLLOUCHOVÁ
PR manager
+420 244 401 993
kollouchova()markdistri.cz