Tiskové zprávy společnosti Mark Distri, spol s.r.o.

Nejlepší péče pro vaše kosmetické štětce

Znění tiskové zprávy

Šampon na kosmetické štětce – novinka v portfoliu EcoTools dokonale vyčistí každý štětec od make-upu a nečistot. Dopřejte svým štětcům tu nejlepší péči, dopřejte jim EcoTools!

Správná péče o kosmetické štětce Vám usnadní aplikaci make-upu a prodlouží jejich životnost. Při denním používání se štětce zanáší nejen kosmetickými produkty, ale také zbytky odumřelé kůže. Pravidelným čištěním tak zabráníte zanášení nečistot ze štětců zpět na pleť a jejímu následnému podráždění.

Malé množství šamponu jemně vmasírujte mezi vodou namočené štětiny. Promněte je mezi prsty tak, abyste šampon dostali rovnoměrně do celé plochy štětce. Poté štětec proplachujte, dokud ze štětin neteče čistá voda. Opatrně vymačkejte přebytečnou vodu, upravte štětiny do původního tvaru a nechte vyschnout ve vodorovné poloze. Nenechávejte štětec při vysychání stát štětinami vzhůru!

Šampon je dermatologicky testovaný, hypoalergenní a jeho složení je založeno na přírodních ingrediencích. Neobsahuje parabeny, ftaláty ani složky ropného původu.

Produkty EcoTools jsou spojením krásy a odpovědného přístupu k životnímu prostředí. EcoTools je lídrem mezi značkami, které kladou velký důraz na materiály šetrné k přírodě a zároveň si zakládají na kvalitním zpracování všech produktů. Výsledkem jsou profesionální výrobky pro maximální krásu a péči s minimálním dopadem na životní prostředí. Lahvička se šamponem je ze 40 % vyrobena z recyklovaného materiálu.

Obsah: 177 ml
Doporučená cena: 229 Kč.
Dostupnost: drogerie dm, e-shopy KupKosmetiku.cz a Babybaby.cz.

Přílohy

Tato tisková zpráva nemá žádné přílohy

Dašlí informace poskytne

PETRA KOLLOUCHOVÁ
PR manager
+420 244 401 993
kollouchova()markdistri.cz