Tiskové zprávy společnosti Mark Distri, spol s.r.o.

Novinka — Remescar metličkové žilky

Znění tiskové zprávy

Jedinečná novinka na českém trhu — krém Remescar Metličkové žilky poskytuje unikátní ošetření metličkových žilek, které v sobě kombinuje okamžité viditelné výsledky s klinicky prokázaným terapeutickým účinkem.

Metličkové žilky neboli také mikrovarixy trápí až 80% populace, což ve věkové skupině mezi 18—64 lety představuje přibližně 5,76 milionů lidí postižených tímto problémem. Nejčastěji se objevují na lýtkách a zevních stranách stehen, výjimkou však není ani jejich výskyt na obličeji, především v okolí nosu.

Vznik a léčba metličkových žilek

Důvodů, proč mikrovarixy vznikají, je mnoho, až z 90 % je však jejich výskyt podmíněn genetickými dispozicemi. Další výraznou příčinou vzniku metličkových žilek je užíváníhormonální antikoncepce s estrogenem, těhotenství a také klimaktérium, jelikož všechna tato období v životě ženy doprovází hormonální výkyvy. Lidé, kteří mají sklony k tvorbě metličkových žilek, by se také měli vyvarovat nadměrnému pobytu na přímém slunci. Škodlivé UV záření totiž poškozuje kolagen, který je důležitou složkou stěn krevních cévek. Ztenčení stěny pak usnadňuje rozšíření cévního průsvitu, čímž dojde k větší viditelnosti žilek.
Běžné odstranění metličkových žilek prostřednictvím tzv. sklerotizace je velmi náročné na rekonvalescenci, během níž je nutné nosit kompresní punčochy, pravidelně končetiny procvičovat a dbát na jejich časté udržování ve zvýšené poloze. Další metodou je odstranění pomocí laseru, která je ale finančně náročná a v ČR ji žádná zdravotní pojišťovna nehradí. Nejedná-li se o akutní stav mikrovarixů, lékaři doporučují používat podpůrné dermokosmetické přípravky.

Pohodlné řešení s Remescar Metličkové žilky

Belgická firma Sylphar NV měla od počátku jasný cíl – vyvinout zdravotnický přípravek, který by tento hojně rozšířený kosmetický problém efektivně řešil v pohodlí domova. Po několika letech intenzivního výzkumu byl představen Remescar Metličkové žilky ve formě krému. Jeho jedinečnost spočívá především v kombinaci okamžitého vizuálního zlepšení a klinicky prokázané účinnosti na metličkové žilky, která působí uvnitř těchto cévek. Při dlouhodobém používání působí preventivně a zabraňuje vzniku nových metličkových žilek.

Jak Remescar Metličkové žilky funguje?

Krém Remescar Metličkové žilky obsahuje několik aktivních složek, které společně bojují proti metličkovým žilkám ve dvou fázích.
Ihned po nanesení se na pokožce vytvoří dlouhotrvající prodyšný silikonový film, který ji chrání a působí jako „přenašeč“ funkčních složek v krému. Důležitou složkou krému jsou tzv. UV pohlcovače, které chrání pokožku před reaktivními kyslíkovými radikály z UV záření a tak předchází dalšímu poškození žilek a krevních kožních buněk. Svou funkci mají i mikročočky pokryté krystaly, jenž filtrují nedokonalosti a zbarvení pokožky. Tyto krystaly modifikují odraz světla od pokožky a zajistí tak okamžité vizuální zlepšení postižené oblasti.

Druhá fáze účinku krému Remescar Metličkové žilky by se dala popsat jako hloubková terapie žilních struktur. Při této fázi přichází na řadu fosfolipidy a kyselina hyaluronová (HA), které společně chrání a posilují buněčné tkáně. Konkrétně fosfolipidy kontrolují propustnost buněčných stěn, redukují akumulaci krevních destiček a zlepšují viskozitu krve. Známá kyselina hyaluronová udržuje tkáně zdravé a zabraňuje ztenčování pokožky, čímž eliminuje namodralé zbarvení kůže.

Výsledky léčby pomocí krému Remescar Metličkové žilky

Remescar Metličkové žilky byl testován v klinických studiích, kde byl jasně prokázán jeho pozitivní vliv na cévkové sítě. Okamžitě po aplikaci dojde ke zlepšení viditelnosti metličkových žilek až o 43%. Po dvou až tříměsíčním používání, kdy začnou působit látky přímo v žilních stěnách, dojde ke zlepšení stavu až o 51%.

Pokud není zákazník s výsledky produktu spokojen, může do 30 dnů od uskutečnění nákupu zažádat o vrácení peněz. Více informací na www.remescar.cz.
Doporučená cena: 799 Kč. Dostupnost: drogerie dm, lékárny a www.kupkosmetiku.cz

Přílohy

Tato tisková zpráva nemá žádné přílohy

Dašlí informace poskytne

PETRA KOLLOUCHOVÁ
PR manager
+420 244 401 993
kollouchova()markdistri.cz