Tiskové zprávy společnosti Mark Distri, spol s.r.o.

Novinka: Remescar váčky a kruhy pod očima

Znění tiskové zprávy

Remescar Váčky a kruhy pod očima přináší revoluční změnu v péči o nedokonalosti očního okolí. Malé množství krému Vás okamžitě zbaví kruhů a váčků pod očima!

Žijeme v době, která klade velmi vysoké nároky na mladistvý vzhled nejen žen, ale také mužů. Ročně se uskuteční až 20 milionů estetických chirurgických a nechirurgických zákroků. Mezi nejčastější plastické operace patří zvětšení prsou pomocí implantátů a chirurgické odstranění váčků pod očima.

Příčina vzniku

Hektický životní styl plný stresu, nedostatku spánku a špatné životosprávy, ale také klasický proces stárnutí pokožky spojený se ztrátou elasticity, to vše se spolu s genetickými dispozicemi podílí na vzniku či zhoršení tmavých kruhů a váčku pod očima.

Ačkoliv se převážně jedná pouze o estetický problém, tvář vypadá unaveně, nezdravě a také starší.

Okamžité řešení váčků a kruhů pod očima

Na trhu se dosud objevilo nepřeberné množství kosmetických přípravků, které zlepšují vzhled očního okolí, ale žádný nepůsobil okamžitě. Nyní Vám představujeme

krém Remescar Váčky a kruhy pod očima. Unikátní technologie Eyesyl, která je unikátní kombinací jílových minerálů a bi-peptid komplexu, působí ve třech krocích. Vypne pokožku, omezí akumulaci vody v pokožce a sníží aktivitu mikro-mimických svalů. Během několika minut nevzhledné váčky po očima zmizí, tmavé kruhy jsou světlejší a jemné vrásky jsou vypnuté. Technologie krému byla klinicky testována a výsledky dokazují zlepšení stavu otoků a tmavých kruhů očí až o 75%.

Jak Remescar Váčky a kruhy pod očima působí?
V první fázi sérum pronikne do pokožky a jílové minerály se navážou přímo na kožní buňky. Vytvoří tak síť, která pleť okamžitě vypne. Speciální tetrapeptid ovlivňuje propustnost krevních cév kolem očí a zabraňuje tak hromadění tekutin, díky této funkci se otok kolem očí zmenšuje. V poslední fázi pak oktapeptid blokuje svalovou aktivitu, tedy svalové kontrakce a dochází k vyhlazení vrásek. Efekt je velmi podobný jako při použití botoxu.

Jak krém správně používat?

Pro viditelný efekt je zcela zásadní správná aplikace.

Krok 1 :
Jemně omyjte obličej a následně jej vysušte.

Krok 2:
Vymáčkněte malé množství krému o velikosti zrnka rýže na prst. Menší množství by mohlo způsobit, že krém nebude účinně působit. Větší množství naopak pokožka neabsorbuje a vytvoří kolem očí mapy.

Krok 3:
Naneste krém na celou oblast pod očima a jemně vmasírujte směrem od vnitřního koutku k vnějšímu.

Krok 4:
Nechte krém 2 až 3 minuty absorbovat. Během této chvíle omezte mimiku obličeje.

Efekt vydrží až celý den a krém lze používat dle potřeby. Užijte si pocit bezchybné pokožky očního okolí. Nechte svůj pohled zazářit!

Pokud není zákazník s výsledky produktu spokojen, může do 30 dnů od uskutečnění nákupu zažádat o vrácení peněz. Více informací na www.remescar.cz.

Doporučená cena: 799 Kč. Dostupnost: drogerie dm, lékárny a www.kupkosmetiku.cz

Přílohy

Tato tisková zpráva nemá žádné přílohy

Dašlí informace poskytne

PETRA KOLLOUCHOVÁ
PR manager
+420 244 401 993
kollouchova()markdistri.cz