Tiskové zprávy společnosti Mark Distri, spol s.r.o.

Pleťové masky Lirene: terapie pro pleť

Znění tiskové zprávy

Řada pleťových masek Lirene Terapie pro pleť přináší profesionální péči z kosmetických salonů k Vám domů. Rozmazlujte svou pleť novinkami od Lirene!

Lirene pleťová maska SKIN DETOX

Minerální čisticí pleťová maska pro hluboké čištění a redukci pórů. Přírodní jíl a minerály obnovují rovnováhu pleti a regulují kožní maz. Guarana, kávový extrakt a bambucké máslo poskytnou pleti nadstandartní péči, vyživí ji a zjemní. Výsledkem je zlepšení pružnosti pleti a její zjemnění.

Maska je vhodná pro normální, smíšenou a mastnou pleť. Masku naneste krouživými pohyby na obličej a vyhněte se oblasti očí. Nechte ji deset minut působit a poté ji pečlivě smyjte. Používejte 1–2 krát týdně.

Balení obsahuje dvě samostatné dávky pleťové masky po 6 ml.

Lirene Dvoufázová ošetřující maska FILLER & LIFTING

Pleťová maska rozdělená na dva kroky! V prvním kroku použijte hyaluronovou výplň vrásek s extraktem z kukuřice a zelené řasy, která pleť zpevní a vypne jemné vrásky. Masku nechte vstřebat a poté aplikujte liftingovou masku s biometrickým lipidovým komplexem a extraktem z dýně, která zabraňuje degradaci kolagenových vláken. Masku nechte opět vstřebat, není nutné ji z pleti smývat vodou. Pleť je po použití viditelně hydratovaná, zpevněná a je pružnější. Masku používejte 2x týdně.

Maska je určena pro všechny typy pleti.

Doporučená cena pleťových masek Lirene Terapie pro pleť: 34,90 Kč

Dostupnost: Kaufland, drogerie Teta, e-shopy KupKosmetiku.cz a BabyBaby.cz

Přílohy

Tato tisková zpráva nemá žádné přílohy

Dašlí informace poskytne

PETRA KOLLOUCHOVÁ
PR manager
+420 244 401 993
kollouchova()markdistri.cz