Tiskové zprávy společnosti Mark Distri, spol s.r.o.

Profesionální péče o pleť s Liren Duo Care

Znění tiskové zprávy

Profesionální péče o pleť s Lirene Duo Care Pokročilým systémem

Novinka značky Lirene čisticí kartáč Duo Care Pokročilý systém reaguje na současný trend v péči o pleť. Ženy hledají nový způsob domácího čistění pleti, který ale přináší profesionální výsledky.

Lirene Duo Care Pokročilý sytém zvyšuje účinnost kosmetických produktů, zdokonaluje a zefektivňuje proces péče o pleť.

Lirene Duo Care Pokročilý systém je určen ke každodennímu čištění pleti. Kvalitní profesionální čisticí systém je jako součást Lirene Dermoprogramu vyvíjen ve spolupráci s Vědeckou laboratoří Lirene pod dohledem dermatologů.

Balení obsahuje čisticí kartáč, masážní hlavici a Lirene Hydratační obličejový gel s lipovým extraktem, vhodný pro všechny typy pleti.

Jak Lirene Duo Care Pokročilý systém používat?

Rozmazlujte se a po čištění si dopřejte i masáž obličeje pomocí vyměnitelné masážní hlavice.Stačí jedna minuta denně a Vaše pleť bude dokonale čistá, zbavená make-upu a odumřelých šupinek kůže.
Nejprve odstraňte běžným způsobem make-up z očí a navlhčete pokožku vodou. Na čisticí kartáček naneste Lirene Hydratační obličejový gel o velikosti hrášku a přístroj zapněte.
Můžete si zvolit ze dvou rychlostí. Jemnými krouživými pohyby začněte čistit obličej kartáčkem. Po dokončení obličej opět opláchněte vodou. Stejně tak i kartáček.

Na čistou pleť naneste krém a poté ji pomocí Lirene Duo Care Pokročilého systému masírujte, dokud se krém nevstřebá.

Péče o obě hlavice je více než jednoduchá – po každém použití je stačí pouze opláchnout teplou vodou a osušit.

Výsledkem pravidelného čištění pleti za pomoci Lirene Duo Care Pokročilého systému je svěží vyhlazená a rozzářená pleť.

Testy in vivo prováděné ve skupině žen potvrdily, že pleť je až 7krát čistší, má méně viditelné póry, je hladší a následná péče v podobě pleťových krémů a masek se lépe vstřebává. 89% žen, které Lirene Duo Care Pokročilý systém používají, by jej doporučilo i svým přítelkyním.

Lirene Hydratační obličejový gel, který set Duo Care doplňuje, obsahuje lipidovým extrakt sloužící ke zmírnění podráždění. Osvěžující složení gelu je vhodné pro všechny typy pleti.

Doporučená cena: Lirene Duo Care Pokročilý systém 699 Kč, Lirene Náhradní hlavice masážního kartáče 199 Kč, Lirene Hydratační obličejový gel 119,90 Kč. 
Dostupné v drogeriích dm a Teta a na e-shopech www.kupkosmetiku.cz a www.babybaby.cz.

Přílohy

Tato tisková zpráva nemá žádné přílohy

Dašlí informace poskytne

PETRA KOLLOUCHOVÁ
PR manager
+420 244 401 993
kollouchova()markdistri.cz