Tiskové zprávy společnosti Mark Distri, spol s.r.o.

t: by tetesept — nový rozměr koupelové kosmetiky

Znění tiskové zprávy

t: by tetesept je nová značka koupelových přísad na českém trhu. Jedinečný design, kvalitní ingredience a luxusní péče o tělo. To vše se skrývá pod značkou t: by tetesept.

Jak již název napovídá t: by tetesept vychází z konceptu své starší sestry značky tetesept, která se specializuje na koupelové produkty s pozitivním účinkem na psychické a fyzické zdraví. t: by tetesept zachovává kvalitu a přidává navíc atraktivní design svých produktů. t: by tetesept není jen záležitost očisty, ale také lifestylu. Poznejte tradici značky tetesept v novém kabátě!

V portfoliu naleznete dvě pěnové koupele a dvě soli do koupele.

t: by tetesept Pěnová koupel Odpočinek

Smyslnou vůni extraktu z Ylang – Ylang a růžové orchideje si zamilujete na první koupel! Bohatá pěna se vzácným mandlovým olejem pečuje o Vaši pokožku. Tmavě fialový obal s květy orchidejí dodá Vaší koupelně nádech luxusu.

t: by tetesept Pěnová koupel Pro mě

Večerní koupel je ten pravý okamžik, kdy si vychutnat chvíle klidu a relaxovat po náročném dni. Napusťte si vanu plnou pěny s vůní fíků a nechte se rozmazlovat kombinací jojobového oleje a extraktu z fíkového mléka. Po koupeli bude Vaše pokožka jemná a hydratovaná.

Pěnové koupele neobsahují parafíny, minerální oleje, silikony ani parabeny.

Doporučená cena: 139 Kč

Dostupnost: drogerie dm, e-shopyKupKosmetiku.cz a BabyBaby.cz

Pečující koupelové soli t: by tetesept ve formě barevné obálky jsou originálním způsobem, jak svým blízkým předat milou zprávu. Darujte jim Porci lásky nebo Porci štěstí!

Soli obsahují liposomy, které pečují o pokožku a zanechávají ji vláčnou. Velmi jemné pudrové krystalky se ve vodě snadno rozpouští a uvolňují příjemnou vůni.

Porce lásky má delikátní aroma šampaňského a černého rybízu. Porce štěstí v sobě kombinuje svěží vůni broskví a vanilky.

Soli neobsahují konzervanty, alkalické mýdlo, parafíny, silikony ani minerální oleje.

Doporučená cena: 54,90 Kč

Dostupnost: drogerie dm, e-shopy

KupKosmetiku.cz a BabyBaby.cz

Přílohy

Tato tisková zpráva nemá žádné přílohy

Dašlí informace poskytne

PETRA KOLLOUCHOVÁ
PR manager
+420 244 401 993
kollouchova()markdistri.cz