Tiskové zprávy společnosti Mark Distri, spol s.r.o.

Vaše cesta ke zdravější a krásnější pokožce: Lirene Healthyskin+

Znění tiskové zprávy

Vaše cesta ke zdravější a krásnější pokožce: Lirene healthySKIN+
Řada pleťových krémů Lirene healthySKIN+ je speciálně vyvinuta tak, aby vyhovovala individuálním potřebám jednotlivých typů pleti. Produktová řada healthySKIN+ nabízí řešení pro mastnou pleť s nedokonalostmi, suchou a velmi suchou pleť, zarudlou pleť s rozšířenými žilkami nebo citlivou a alergickou pleť.

Řada Lirene healthySKIN+ pro mastnou pleť s nedokonalostmi obsahuje pleťový tonik, čisticí gel a pleťový krém. Pro mastnou pleť je typický výskyt černých teček, akné, pupínků, rozšířené a zanícené póry. Pleť se kvůli neefektivní činnosti mazových žláz leskne a produkuje nadměrné množství mazu.

Lirene healthySKIN+ 3v1 Hloubkově čisticí gel obsahuje extrakty z aloe, které má antibakteriální účinky, a zinek, který reguluje mazové žlázy, matuje a hojí zanícená místa. Kyselina mandlová aktivuje proces obnovy buněk a zlepšuje vzhled pleti. Výsledkem je čistá pleť zbavená make-upu a nečistot. Výsledek potvrzuje celých 88 % žen.

Doporučená cena: 99 Kč. Dostupnost: drogerie Teta a e-shopech
www.KupKosmetiku.cz
www.babybaby.cz.

Lirene healthySKIN+ Tonikum na čištění pórů obsahuje kombinaci aktivních složky, jako jsou zinek, kyselina mandlová a alantoin, jejichž cílem je regulovat mazové žlázy, obnovovat proces obnovy buněk a zklidňovat pokožku. Pleť je po použití dočištěná a hydratovaná. Případná podráždění jsou zklidněná. 88 % potvrzuje matný a svěží vzhled pleti při pravidelném používání.

Doporučená cena: 99 Kč. Dostupnost: drogerie Teta a e-shopech
www.KupKosmetiku.cz
www.babybaby.cz.

 

 

Lirene healthySKIN+ Normalizující matující krémobsahuje matující houbičky, které absorbují kožní maz, a pleť díky nim získá matný vzhled. Mezi další aktivní složky patří alantoin, který zklidňuje a stimuluje regeneraci kožních buněk, a řasa, která je bohatá na aminokyseliny a vitaminy. Chrání před ztrátou vlhkosti a stimuluje produkci kolagenu. Pravidelné používání slibuje hydratovanou a zklidněnou pleť bez nadbytečného lesku. Pleť je svěží, zdravá a chráněná před vznikem nedokonalostí. 93 % žen potvrzuje matující efekt, redukci nedokonalostí a zlepšení tónu pleti.

Doporučená cena: 149 Kč. Dostupnost: drogerie Teta a e-shopech www.KupKosmetiku.cz a www.babybaby.cz.

Lirene healthySKIN+ Výživný vyhlazující krém je určen pro suchou a velmi suchou pleť se sklonem k nadměrnému pnutí, tvorbě šupinek, zarudnutí a ztrátě elasticity. Obsahuje změkčovadla, mandlové lipidy a ceramidy, které 100% redukují drsnou pokožku a hydratují ji po 24 hodin. Pleť je zklidněná, vypadá svěže a vrásky jsou vyhlazeny.

Doporučená cena: 149 Kč. Dostupnost: drogerie Teta a dm, e-shopech:
www.KupKosmetiku.cz
www.babybaby.cz.

Lirene healthySKIN+ Vyhlazující krém proti zarudnutí doporučují dermatologové ke každodenní péči o zarudlou pleť s rozšířenými žilkami. Takto postižená pleť je citlivá na změny vnějšího prostředí, je pro ni typické zarudnutí a zvýšená suchost. Mezi aktivní složky patří diosmin, který obnovuje a posiluje cévy, a tím redukuje zarudnutí. Brusinkový extrakt obnovuje kožní strukturu a bambucké máslo pokožku vyživuje a vyhlazuje. 70 % žen potvrdilo redukci zarudnutí, zklidnění podráždění a posílení kapilár.

Doporučená cena: 149 Kč. Dostupnost: drogerie Teta a dm, e-shopech:
www.KupKosmetiku.cz
www.babybaby.cz.

Lirene healthySKIN+ Hydratační krém pro zklidněníje vhodný pro citlivou a alergickou pleť se sklonem k tvorbě šupinek či zarudnutí. Pravidelné používání snižuje podráždění, intenzivně hydratuje a vyhlazuje vrásky. Kombinace DUO – vitaminu C a E posiluje přirozenou lipidovou vrstvu pokožky a chrání ji tak před účinky volných radikálů. Komplex HydroCorn dodává pokožce vláhu a vyhlazuje ji. Alantoin pleť zklidňuje a regeneruje. 92 % žen potvrdilo, že pleť je zklidněná, pevnější a jemnější.

Doporučená cena: 149 Kč. Dostupnost: drogerie Teta a dm, e-shopech www.KupKosmetiku.cz awww.babybaby.cz.

Přílohy

Tato tisková zpráva nemá žádné přílohy

Dašlí informace poskytne

PETRA KOLLOUCHOVÁ
PR manager
+420 244 401 993
kollouchova()markdistri.cz